Mothman

16. února 2017 v 19:39 | ScratchThem |  Creepypasta
V Point Pleasant, Západní Virginia, je mýtus, jak tomu říkají. Já bych to nazval spíše legendou. Mothman. Jsem fotograf, fotím spoustu věcí, zejména lidi, přírodu atd. Jeden den, když jsem jel přes Západní Virginii, jsem uviděl most. Na jeho vrcholu seděl velmi velký "pták". Ta věc měla červené oči, jako by to ani pták nebyl. Když jsem si to vyhledal, zjistil jsem, že to byl Mothman a že spousta lidí ho spatřila také.
Několik týdnů jsem o tom podivném stvoření přemýšlel. Objevoval se mi ve snech a jedné noci, když jsem fotil jedno temné a děsivé místo, jsem uslyšel něco, co znělo jako kdyby kolem mě něco poletovalo. Rzohlédl jsem se a jediné, co jsem uviděl byly červené strašidelné oči. Utíkal jsem k autu s Mothmanem v patách. Když jsem se dostal do města, někdo tam měl košili přesně s těmito červenými očmi.

Pak jsem začal přemýšlet, jestli mě ta věc pronásleduje od té doby, co jsem si ji vyfotil. Chtěla po mě snad něco? První obrázek se velmi podobá jinému, který namaloval Indián. Takže byl Mothman naživu více než 100 let? Je možné, že je to nějaký člověk, kterému se něco stalo?

Ta věc mě pronásledovala i v autě. Jel jsem skoro 75 km v hodině a ta věc byla hned nade mnou, takže létala stejně rychle jako moje auto, možná i rychleji. Opravdu sem nechci nahrát obrázek Mothmana, protože nechci, aby z toho někdo zešílel. Mám dva obrázky Mothmana. Bohužel, opravdu je nechci nahrát z toho důvodu, že jsou děsivé. Zde je obrázek, který jsem našel a vypadá, jako Mothman visící z mostu. Někteří říkají, že Mothman žije dodnes v blízkosti Golden Gate Bridge. Dávejte si na něj dobrý pozor, dokud ještě žijete.

Jakožeee, docela blbý pocit, když jsem na Golden Gate Bridge byla :D Ale asi jsem ho neviděla. Nebo kdo ví, možná jo, protože v tý době jsem ještě nevěděla, co to Mothman je.
(Něco mi říka, že tohle už asi taky všichni znáte... :D)

Origin: CPWiki
Přeložila: ScratchThe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama