Srpen 2016

JEFF'S AMAZING BUTTWINGS

17. srpna 2016 v 3:08 | ScratchThem |  TrollPasta
Kdysi dávno narazil Jeff The Killer na kouzelnou lampu. Přál si křídla aby se z nebe mohl snášet na lidi. Džin mu dal obrovský pár duhových křídel -- ne však na záda, ale na zadek.
Jeff létal po celém světě a zabíjel lidi, ale pak si jiné pasty začaly dělat srandu z jeho pošetilých zadkokřídel. Jeff začal mít nízké sebevědomí a zůstal doma několik dní zavřený. Nakonec mu Ben pomohl dostat se z depresí, získat zpět ztracenou sebevědomost a Jeff se rozhodl jít na rogalo. Když se chystal vzlétnout, jeho zadkokřídla náhle spadla a on se řítil dolů. Spadnul do kaktusu a Ben si kvůli němu celé dny vytahoval z kůže trny. Po návratu do svého domova džin řekl: "Vidím, že tě tvé přání nepotěšilo. Mohu vám splnit ještě jedno?" Jeff ho narval zpět do jeho lampy a dal mu prst.
KONEC!

Přeložila: ScratchThem

Check the News

15. srpna 2016 v 16:05 | ScratchThem |  Info
Ahoj! Vrátila jsem se z tábora, a.....

Castle of Flesh

13. srpna 2016 v 18:21 | ScratchThem |  Micropasty
Pod lidstvem, pod civilizací stojí kolosální a nádherný zámek postaven z masa a kostí. Těla, ze kterých jsou použity kosti a maso patří lidem, kteří padli ve válce proti nepříteli -- je jich tu milion. Jejich těla jsou propletena s ostatními a tvoří tak záhadné ornamenty, ozdoby a chrliče. Pokud někdy dostaneš šanci nahlédnout, budeš svědkem něčeho věčného.
Pokud máš dost odvahy a čisté srdce, můžeš do něj vstoupit. V něm je jeden osamělý trůn a na něm člověk s lidkou kůží přehozenou přes své nahé tělo. Zeptá se tě na jednu otázku.

Měl by jsi odpovědět správně a tak získáš vědomosti toho muže na trůně. Ale pozor, hrad se začne hroutit jak se miliony duší osvobodí z jejich krutého sevření. Jejich sténání bude ohromující a bouřlivé. Ten zvuk zaplní všechen hnilobný vzduch kolem tebe..

Pokud uniknete, budete nejmocnější tvor na světě...

Jediná nevýhoda je ta, že už nikdy nebudete moci mluvit s jiným člověkem a vaše duše bude studená jako led...

Origin: CP Wiki
Přeložila: ScratchThem

Netopýr

12. srpna 2016 v 17:42 | ScratchThem |  Poems
Ňáá, rozhodla jsem se, že vám sem dám i tu básničku, se kterou jsem vyhrála 1. místo. Učitelka nám to nejprve zadala jako normální práci což znamená -----> udělala jsem si z toho prdel ^-^
Jenže potom nám řekla, že naše výtvory přihlásí do soutěže, kterou pořádala nějaká společnost pro ochranu netopýrů ----> ceson.org
A představte si, já vyhrála první místo XDDD

Your Results

11. srpna 2016 v 19:17 | ScratchThem |  Micropasty
Ty. Vždycky jsi chtěl vědět, jaké to je být monstrum, že? Dobře, řeknu ti to za nízkou cenu o které můžeme diskutovat později. Teď už nesmíš přestat číst, jinak zemřeš. Dobře, je to tak, jak to je.

Jsi a byl jsi šťastný? Já ne. Miluješ svůj život a necheš odejít? Já ne. Až teď si uvědomíš, že stát se upírem není všechno...

Ty. To je to co jsi. Upíři nejsou nic víc než lidé jenom s tím rozdílem, že upíři mají lepší smysly. Nikdy to nedostaneš. Jste slepí, hluchý, nemůžete cítit pocity. Můžete jenom cítit pach a mít na to reflexy.

Miluj... Láska je to, co máte uvnitř. Kdybys byl jako my, neměl bys ji. Nesnáším. My nesnášíme. Ty miluješ a nesnášíš. Lidi to mají lepší..

To. Tak nám říkají. Pokud chceš vidět jaké monstrum jsi, přečti první slovo každého odstavce.

Origin: CP Wiki
Přeložila: ScratchThem

My Grotesque Nightmae

11. srpna 2016 v 17:24 | ScratchThem
Jednou jsem měl noční můru, kde jsem byla groteskně vrásčitá s nesnesitelnou bolestí srdce.

Bylo to před 70 lety a vrásky na mém obličeji jsou stejně strašné jak si pamatuji..

Přeložila: ScratchThem

The Boy Who Loved to Read

10. srpna 2016 v 10:52 | ScratchThem |  TrollPasta
Jednou byl chlapec, který rád četl. Četl všechno, co se mu dostalo do rukou a miloval své oblíbené knihkupectví. Jednoho dne si uvědomil, že už všechno přečetl co bylo v knihkupectví. Šel za majitelem a zeptal se ho, jestli má něco, co chlapec ještě nepřečetl. Majitel řekl: "ano mám," a vytáhl knihu s názvem Smrt. Ochotně ji prodal za zlevněnou cenu 50 $. Nicméně varoval chlapce, aby nikdy nečetl titulní stranu knihy.

No tak se chlapec vrátil zpět domů a byl a knihou spokojen. Nicméně vždy přemýšlel, co by mohlo být napsané na titulní straně. Měl to vždy v mysli. Jednoho dne přesáhla zvědavos své hranice a on se podíval na tu titulní stranu a s hrůzou knihu odhodil pryč.

Tam byla tučným písmem obvyklá cena $6.99.

Přeložila: ScratchThem

Scratchie is Artist part 2! XD

9. srpna 2016 v 17:04 | ScratchThem |  Scratchie's Art
Tak schválně, kdo pozná co to je XDDD (Ano správně, dajně Five Nights At Freddy's XD)
A jakože myslím, že tenhle Jeff se mi celkem povedl.. Nepřipadá mi moc cute, takže dobrý XD
No a tohle mohli někteří z vás spatřit na mém deviantíku XD V poslední době kreslím dost.. Nevím jestli budu moct pokračovat, protože nevím, jestli se vrátím živá z toho tábora, kde teď jsem. Jelikož je tento článek naplánovaný, řeknu vám:
BOŽE ZAVOLEJTE POLICII! JÁ TADY UMÍRÁM! SAKRA HELP!
And the last one ^-^
V poslední době taky hodně kreslím anime.. Takže taak no XDD Doufám, že mi poádně píšete komentáře a že až se vrátím jestli to teda nebude návrat do nemocnice) tak si to všechn budu moct přečíst XD Těššííím se na vás!

Angry Birds Theory

8. srpna 2016 v 3:00 | ScratchThem |  TrollPasta
Angry birds má 10 písmen.

Satan je vždy naštvaný

Slovo Satan má 5 písmen

10 + 5 = 15

15 není číslo pekla nebo nebe

15 x 5 = 80

V čísle 80 je číslo 0

0 je číslo pro pospání purgatory (očistec)

purgatory má 9 písmen

Vezmi z čísla 9 dvě a získáš tak 6

Přidej 2 šestky k šestce a vznikne 666

Teorie prokazuje, že angry birds byli stvořeni Satanem

Přeložila: ScratchThem

My face

7. srpna 2016 v 16:51 | ScratchThem |  Creepypasta
Mám dost potíž se psaním tohohle.. Chápete význam strachu? V závislosti na slovníku je strach definován jako: pocit úzkosti, obavy, znepokojení způsobené hrozícím nebezpečím, bolest atd.

Nevěřím, že tohle přesně popisuje pocity, které jsem prožila, když jsem měla MySpace, předtím, než existoval Facebook. Všechno to začalo během léta po druháku na střední škole. Víte, jaké to je když se všechen ten potlačovaný stres najednou rozpustí, když škola skončí.

Je to jako kdyby právě z tvého hrudníku, hlavy, ze všeho vystřelily ohňostroje. Jedná se o vysoké zkušenosti na střední škole. Kdybych se tam teď vrátila, přála bych si, aby mi moji rodiče nikdy nedali laptop. Přála bych si, abych se nikdy nepřihlásila na MySpace přestože ho měli všichni moji přátelé.

Byla polovina července, když jsem to udělala. Předvídatelně jsem s vzbudila ve 13:00 a registrovala jsem se na MySpace. Podívala jsem se na individuální stránku... pitomci. Jistě, musím přiznat, že jsem se tam párkrát marně podívala, ale jen pro pobavení nad příliš upravené obrázky dětí ze středních škol, které vypadalay, jako kdyby si právě daly sprchu.

Zavřela jsem MySpace a zkontrolovala svůj email Yahoo. Poté jsem se rozhodla vrátit se na MySpace. Ničeho jsem si nevšimla.. Nevšimla jsem si, že jsem zadala špatnou webovou adresu. Napsala jsem své úživatelské jméno a heslo. Nicméně, bylo tady něco špatně na mém profilu -- můj profilový obrázek. Mé oči vypadalynějak jinak. Když jsem zamrkala, byl vše zase v pořádku. Najednou vyskočila zpráva.

Anonymous: Ahoj, Lucy....

Lucy: Uh... Čau...

Anonymous: Tak co máš za lubem?

Lucy: Kdo je to?

Anonymous: Přítel

Lucy: Dobřeeeee, tak později

Odhlásila jsem se. Co to sakra bylo? Zavřela jsem svůj laptop a celý zbytek dne mi ten rozhovor hlodal v mysli. Později, ten večer jsem šla znovu na MySpace.

Z nějakého důvodu jsem se ctila, jako by mne někdo sledoval. Vyskočila další zpráva.

Anonymous2: Ahoj Lucy, chceš vidět něco fakt hustýho?

Lucy: Ne, jdi do prdele ať jsi kdo jsi

Objevila se videozpráva. To, co jsem tam viděla mne poznamenalo na celý život.

Ve videu byla dvka, která mi byla velmi podobná. Ve skutečnosti vypadala přesně jako já. Ta dívka byla přivázaná k židli a byla mučena.

Byla systematicky znásilňována několika různými muži v maskách. Poté j pomalu začali vytahovat všechny zuby kleštěmi. Pak rozřízli břicho, otevřeli jej tak, že byla vidět klíční a pánevní kost. Tehny jsem začala zvracet.

Anonymous2: Líbí se ti to?

Když jsem se dvala na tu obrazovku, všimla jsem si toho webu - MyFace. Po tomto incidentu jsem zrušila svůj čet MySpace a odhodila jsem svůj laptop. Dokonce jsem se pokusila o sebevraždu. Až teprve nedávno jsem znovu začala používat svůj počítač.

Stále jsem velmi paranoidní, když přijdu na nějakou stránku, jako byla tato.. Nemám ani Facebook.. Léta jsem se vzdělávala doma, protože jsem se bála vyjít ven. Bála jsem se, že ten Anonymous1 nebo Anonymous2 veděl, kde jsem žila. Věděla jsem, že nějakým způsobem existoval... Že jsem nebyla jen strašidelná dvka na internetu, jako před tím..

Stále jsem paranoidní..

Nemyslím si, že to někdy přejde..

Přeložila: ScratchThem

You Picked Me

6. srpna 2016 v 23:32 | ScratchThem |  HappyPasta
Řekla bych, že je to spíš básnička a tak sem dám i tu ingliš verzi XD

7 minutes

5. srpna 2016 v 10:05 | ScratchThem |  Micropasty
Pokus jste někdy byli blízko smrti, možná jste viděli záblesk svého života ped vašima očima. Zeptal jsem se na to několika lidí. Říkali, jako by prožili celý život v jedné vteřině. Že to není příliš přitažené za vlasy. Váš mozek má rád zabraňování stresu, takže se nebude muset vypořádat se smrtí. Takže když si bude váš mozek myslet, že umíráte, je tu nejjednoduší způsob jak uniknout: paměť. Takže když se blížíte ke smrti, váš mozek zapne všechny paměti, které má.

Mozek bude stále na živu po dobu 7 minut až zemřete, pokud je neporušený. Takže pokud máte 7 minut, můžete prožít svůj život v jedné vteřině, to je 60 životů za minutu a 420 za sedm minut. To je hodně času a hodně zkušeností se smrtí...

Author: Jester of Sorts
Přeložila: ScratchThem

Omluvaa ://

4. srpna 2016 v 17:51 | ScratchThem |  Info
Heyy people, i want to say I'm sorry!

Smile Cat

4. srpna 2016 v 11:42 | ScratchThem |  HappyPasta
Žilo bylo jedno koťátko, které bylo vždy šťastné. Pak kotátko všem pomohlo a dokonce zastavilo domovní krádeže a zapalování lesů. Hrálo videohry a všem pomohlo překonat náročné úrovně nebo dorazit otravného chlapa na COD multiplayeru. Žila napořád a zničila všechny creepypasty a tak už nikdo neměl noční můry
Přeložila: ScratchThem

Frown Cat

3. srpna 2016 v 19:41 | ScratchThem |  HappyPasta
Frown cat je opakem Smile doga.

Frown cat zrovna šla a potkala kluka jménem Jeff the Hugger (což mám mimochodem v rozepsaných). Stali se nejlepšími kamarády a všem pomohli. Frown cat je malé černé koťátko s velkýma modrýma cute očima. Většinou se mračí, ale občas se taky usměje. Má malé tlapky, krátký ocas, všechny miluje a taky je olizuje :)
Přeložila: ScratchThem

Cuddle Kitten

3. srpna 2016 v 11:57 | ScratchThem |  HappyPasta
Taky vám přijde slovo koťátko tak... Cutee? <3 XD :3

Kočkodlak

2. srpna 2016 v 17:15 | ScratchThem |  Poems
Áno, takže já jsem se rozhodla, že vám ukážu mé veledílo. Už od malička píšu básničky a tuhle jsem napsala taky když jsem byla menší. Nemyslete si, že jsem amateur XDD S jednou básničkou jsem vyhrála 1. místo! (Ještě se zmíním XDD)

AND THEN A SKELETON POPPED OUT

1. srpna 2016 v 14:00 | ScratchThem |  TrollPasta
UPOZORNĚNÍ: POKUD MÁTE SLABÉ SRDCE TAK TO NEČTĚTE! KLESNETE NA PODLAHU, BUDETE SEBOU HÁZET JAKO RYBA ZATÍMCO BUDETE MÍT INFARKT. A NEČTĚTE TO ANI POKUD MÁTE CITLIVOU ŘIŤ, PROTOŽE TA CIHLA BUDE BOLESTIVÁ...