Tourist Trap

5. května 2016 v 19:19 | ScratchThem |  Micropasty
Na venkově ve Wisconsinu je starý opuštěný park. Byl postaven v roce 1920, sloužil jako městské hromadicí místo pro každého.
To znamená, že do nově vyvinutých Train and Tunnel for Tots™ bylo něco nainstalováno v roce 1932. Byl to nevinně vypadající dětský vlak s jednou hlavní (mechanizovanou) a se třemi malými vozíky, které se táhly za ním. To obcházelo několik smyček před vjezdem do malého tunelu.
Ale to je místo, kde začne být příběh divný. Ten rok tam byly četné případy dětských úmrtí. Všechny z nich se staly po tom, co se děti svezly na tomto železničnm systému.
Některé děti se ztratily v tomto krátkém tunelu (asi deset stop) a jiní po tom co vyšli byli v kómatu. U jedné z nich bylo při vystupování zjištěno, že je mrtvý. Její šaty byly pokryté něčím, co vypadalo jako krvavé otisky prstů. Někteří se zabili sami tím že si rozškrábali hrdlo a jiní dokonce zabili jiné dítě.
Park se zavřel a městská popularita jako turistické město klesla. V poslední době vědci prozkoumávali park. Videokameru podlepili k vlaku a také k ní dali nového stážistu,

Když vlak opustil tunel, byl prázdný s vyjímkou pro kameru.
Posledních deset sekund byly nic jiného než statické, zachránili zvuk smějících se dětí...

Origin: Nightmares
Credit: Arachne
Přeložila: ScratchThem
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování článků je zakázáno!