Stačí zavřít oči a věřit...

15. května 2016 v 14:14 | ScratchThem
Upozornění: Pokud tohle čtete a neznáte TheStoryOfZpět, nepochopíte to.


Carrie kráčela spolu s ostatními po mostě. Byl starý a zchátralý, každou chvíli se mohl zřítit. Všichni v rukou svírali baterky. Nocí se rozléhalo ticho... Konečně se všichni dostali na druhou stranu. Bylo jich 7.... 7 - jaké to podivuhodné číslo...
Carrie pohlédla na mapu. Už byli blízko. "Tak co Carrie?" Zvolala jedna holka. "Jsme blízko." Řekla a opět vyrazila. Celá tahle expedice měla jeden jedinný cíl -----> dorazit k lesu kde údajně přežíval přízrak. Nikdo se sem už rok nepřiblížil. Přízrak byl údajně pacient v nemocnici. Nikdo nevěděl, co se mu stalo. Když v nemocnici vypukl požár, všichni rychle přispěchali na pomoc. A v tu chvíli pacient zmizel. Jediné co po něm zůstalo byly střepy z rozbitého okna. Členové expedice byli pouhý teenageři. Nejmladšímu bylo 15 a nejstarší Carrie bylo 17. Nejmladší člen Alex mrknul na mobil. "Za pět minut bude půlnoc."
"To snad ne. Už tady bloudíme nejméně 2 hodiny! Carrie, víš jistě, že jdeme správně?"
Carrie se zahleděla někam do tmy. "Ano, vím to jistě. Můžeš se přesvědčit." Řekla a došla k obrovskému plotu. Byl ohraničen ostnatým drátem. Carrie se na všechny otočila. "Jdeme do toho?"
"Ano!"
Zvolali všichni. Carrie si povolila provaz, který ji svazoval s velikou ostrou mačetou. Sejmula ji ze zad a prudce udeřila do plotu. V tu chvíli se k ní všichni přidali. Útočili na stejné místo. Po chvilce vznikla v plotu díra, dost veliká na to, aby jí jeden po druhém prolezli.
Carrie se ocitla na zapovězené půdě kam se nikdo neodvážil. Pocítila strach ale i sílu. Tak to měli všichni, kteří prolezli plotem. Angee, jedna z členů, se otočila na Carrie. "Když já nevím, jestli je to dobrý nápad... Stejně to ani neuvidíme."
Carrie se na ni otočila a chytila ji za ramena. "Stačí zavřít oči a věřit."
Ta věta se roznesla po lese. Všichni to jako symbol a podporu pro Angee udělali. Něco je však zarazilo. Když je zavřeli, jejich ostatní smysly se zbystřily. Hlavně čich a sluch. Všichni zkameněli hrůzou když ucítili...
Kouř cigaret...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování článků je zakázáno!