4th Of July

21. května 2016 v 12:34 | ScratchThem |  Creepypasta
Když přemýšlíte o 4. červenci, všichni si představujete letní vzduch, párky v rohlíku a hamburgery, grilování a shromažďování kolem zábavní pyrotechniky. Vy ale nevíte o tchýni, která umisťuje nevhodné rozhovory na zcela jinou úroveň. Téměř před rokem jsem měla 4. července fajn den a byla jsem nadšená, že jej oslavím se svým manželem. Byla jsem nadšená, protože jsem měla možnost strávit den za slunečného letního počasí s J a nechtít nic víc než trávit tento čas v relaxaci u bazénu a popíjení nápoje.
Moje tchýně z pekla měla však jiný názor. Každý svátek, ať už to oslavíme nebo ne, je to pro ni velká produkce. Takže ona trvala na tom, že budeme slavit 4. července jak se to dělá běžně. Počítám, jak špatné to může být?... Bylo to taaaak strašný.
Teď, než půjdeme dál, dovolte mi představit vám, co to znamená žít v Missouri. To znamená, že léta jsou horká a vlhká tak, že jsou všechny okna vždycky zamlžená. A ještě k tomu máme samé puchýře. Vyjdete ven, a když se zhluboka nadechnete, uctíte vlhko v plicích. Takže první věc, na kterou se myslí když se řekne 4. července se točí kolem vody. Je to jediný způsob jak porazit teplo. Takže když ona řekne oslavit 4. července, už myslím na to, že vyžádám vodu z celé vesnice, nebo možná jen zůstanu hodně uvnitř, čehož já však nejsem fanoušek, protože moc pracuju a jen málokdy se mi naskytne čas být na slunci. A teď jak jde naše rutina: Za prvé, muži se oddělí od žen a jdou hrát golf.... Ve žhnoucm slunci. Hrajou hodiny. Ženy jdou nakupovat... Hodiny. Nemohu přijít na nic co bych nechtěla dělat méně na můj drahocený čas než ho strávit v horkém dnu nakupováním a ještě k tomu s tchýní.
Tato nečekaná separace pohlaví se ukázala být škodlivá. Pro ni to bylo rozděl a panuj. Aniž by mne manžel chránil, nebo zabránil jejího útoku byla jsem sedící kachna... Jdeme do velikého obchodu s oblečením pro starší ženy a když jsme v něm chodili byla jsem v polovině příběhu, který jsem jí říkala. Před dveřma mne přeruší a řekne: "Zlatíčko, nemusíš nakupovat ve velkém úseku dívky?" Můj obličej měl vzhled záměny. Přemýšlím, jestli je to rozděleno na drobné a běžné. Dívám se kolem sebe a uvědomuji si, ne, to je jenom zase její normální nenávistný já. Tak jsem řekla "ne" a jednoduše jsem se vrátila k vypravování příbehu a snažila jsem se nahodit na místo, kde jsem skončila. Opět mne zastavila a řekla "Jseš si jistá? jakou velikost máš, tak 10?" Zase, měla jsem 130 liber a byla jsem tak o 3-4 velikosti větší a zjevně není nikde blízko něco, co by mi padlo. A já prostě řekla "ne" a snažila se rozpohybovat ten příběh když tu mne opět zastaví a řekne: "Dobře, jakou velikost nosíš?"Tohle říkala pořád dokola a dokola bez ohledu na to, jak těžce jsem se snažila změnit téma. Tato žena nepoleví, trvala na tom abych jí řekla mou velikost a opět se snaží, dokopat se k mé váze. Moc špatné pro ni, že ji o tom nemám zakomplexovanou, jsem jen opravdu podrážděná z jejích bijících očí, krutých pokusů, abych se cítila menší osoby. V ten den jsme se přesunuly k šatnám a moje tchýně zkoušela outfit po outfitu. Její sestra a švagrová jsou zde také a zkoušejí na sebe mnoho věcí. Nenašla jsem nic, co by mi padlo a to byl jen první obchod, takže jsem v šatně spíše víc pro morální podporu, říkat: "Vypadáš skvěle," nebo "Tohle není pro tebe," zkrátka to, co potřebuje slyšet každá žena při nakupování. Sedím na pohovce u velkého zrcadla když jedna teta J vyjde v krásné horní části. Já jsem samozřejmě konala svou povinnost a řekla: "To vypadá báječně!" Usmívá se, šťastě jako každá žena, která vypadá stále úžasně když nakupuje v ženské sekci, a odkráčela zpět do šatny, aby si vyzkoušela něco jiného. Potom vyjde ven moje tchýně. Je v černých šatech s květinovým vzorem, na který se hned dívá v zrcadle. Otočí se na mne, na můj názor a než mohu něco říct, řekne: "Proč se nesnažíš sehnat něco na sebe?" Řekla jsem jí, že jsem nenašla nic, co bych postrádala. Čím dál tím víc na mne tlačila. "Ty mi říkáš, že jsi v celém obchodě nenašla nic, co by se ti líbilo?" Já jsem řekla ne, že je velmi těžké najít něco pro mne, co se na mne vejde podélně vzhledem k mé výšce. Každý, kdo nakupoval oblečení a je více než 5'5 "ví, jestli se vejde do délky, nevejde se všude jinde, to platí ještě hůř pro oblečení v dámském oddělení (na rozdíl od juniorů). Když to uslyšela, dala mi ten samý jedovatý pohled, který vidím pokaždé těsně před tím, než udeří. Přimhouřila své malé zlostné oči. "Ty krávo!" Řekla drsně a běžela zpět do šatny.. Já nechala otevřenou pusu dokořán.
Večer se blíží a stejně tak i ukončení tohohle a shledání se zpět s muži. Nemohla jsem se dočkat až uvidím J, posílám manželovi text s "krávou" a jsem nadšená, že odpočtávání může začít. Vidím světlo na konci tunelu a utíkám pro něj.
Jsme všichni v horkém autě, jedeme zpátky když moje tchýně začala mluvit o tom co četla za knihu. Řekla mi, že se to jmenuje 50 odstínů šedi a zeptala se, jestli jsem o tom někdy slyšela. Řekla jsem ne, ale viděla jsem hodně lidí, kteří o tom psali na facebooku. Já opravdu miluji čtení a myslela jsem si, že tohle je asi hodně dobrá kniha, když to všichni čtou. Zdála se být nadšená a řekla mi o čem kniha je. Vysvětluje mi, že má celou trilogii a četla vše. Každý kdo to četl nebo kdo o knize slyšel ví, proč tenhle den jde od desíti k pěti. Ona to odkázala na erotický román, který je extrémně grafický v přírodě. A pokud tahle konverzace nevyzněla trapně, začala mluvit o mlácení. Nyní, jak jsem řekla předtím, šla jsem do státní školy a moje výška byla velmi vysoká, takže jsem slyšela pěkně drsné věci, ale to nění zdaleka to nejhorší.
Dokonce jsem viděla na její telefon přes její brýle a na fotky z něj. Cítila jsem se, jako bych právě byla porušena. Posílám šílený text na mého manžela, SOS o pomoc, ale není tam žádná naděje. Jsem v pasti v jedoucím autě s touto nechutnou ženou a měla jsem poslouchat jak se to dělá. Žádné množství snaze změnit téma ji nezastavilo. Když jsem si myslela, že horší to být nemůže, začala mluvit o jejím sexuální životem s manželem... Ano, to je přesně to, co chci slyšet, moje tchýně mluví o dvou seniorech a o jejích sexuálních návycích v ložnici. Jsem si jistá, že jsem právě zvracela... To bylo ono, nemohla jsem poslouchat jediné slovo od ní.. Otevřu ústa a ona říká, "Tak a teď něco o tobě a jak vy dva ..." Zeptala se mne na sex s mým synem ... A tohle bylo moc... Právě jsem dostala oficiálně slovní facku přes obličej. Byla jsem urážena o mé váze, kterou nazývá kráva, musela jsem poslouchat nechutný rozhovoru o sexu atd. Jsem si docela jistá, že jsem omdlela, protože jsem nemohla být zodpovědná za to, co se stalo potom...

Origin: Nigtmares
Přeložila: ScratchThem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K. K. | Web | 21. května 2016 v 12:59 | Reagovat

hezkýý blog:))

2 awe awe | 21. května 2016 v 14:26 | Reagovat

Začátek celkem pobavil :D Ale ten konec... Brr, je to creepy

3 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 22. května 2016 v 9:35 | Reagovat

[2]: :D Tak to jsem ráda

4 Stalker Stalker | 28. července 2016 v 13:23 | Reagovat

Krásný článek... Překládáš moc hezky :)

5 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 28. července 2016 v 14:24 | Reagovat

[4]: Jou jou, díky XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kopírování článků je zakázáno!