Říjen 2015

Splendorman

25. října 2015 v 0:00 | ScratchThem |  HappyPasta
SplendorMan je HappyPasta. Sice jsem to už psala, ale HappyPasta je parodie na Creepypastu. SplendorMan je parodie na Slendermana. Tedy, původně. Lidé si jej ale zapamaovali jako hodného bratra slendermana.

What the Fuck is this?

24. října 2015 v 0:00 | ScratchThem |  HappyPasta
Tento článek bude opravdu krátký, ale opravdu nevím, co k tomu dál dodat

10 důvodů, proč číst Creepypastu

20. října 2015 v 21:27 | ScratchThem
1 ZÁBAVA
KDYŽ SE NUDÍŠ, JE DOBRÉ, PŘEČÍST SI NĚCO CREEPY :3

Co je Creepypasta?

19. října 2015 v 17:47 | ScratchThem |  Creepypasta
Creepypasta, doslova strašidelné těstoviny :D, jsou příběhy. Avšak... Nejedná se většinou o vaření. Creepypasta jsou hororové příběhy. Většinou jsou krátké, ale znám "lidi", kteří se pouštěli i do dlouhých příběhů. Některá část Creepypasty je pouze fiktivní, ale někdy se autor může inspirovat podle skutečné události. O co vlastně jde? Jde o to, vyděsit čtenáře. Někteří lidé Creepypastu zbožňují (názorný příklad mě). Jiní ji odsuzují. Ale pokud ji odsuzujete, tak můžete odejít :)

Proč si tvořímě Creepypastu? Dle mého názoru, abychom nezapoměli, co je to skutečný strach. Stává se vám, že se koukáte na horor, ale je vám z toho více nevolno než abyste měli strach? Jo, mě se to stává často. Spousta filmů mi nepříjdou vůbec strašidelné, spíše nechutné. Ale zato když čtu knihu, je to něco jiného. Když vidím film, je mi jasné, že herci to jenom hrají. Ale v knize.... V knize se mi to zdá mnohem skutečnější.

Příklady Creepypasty:
Slenderman
Jeff The Killer
Smile dog

Některé Creepypasty jsou doloženy obrázky, nebo nějakými nahrávkami. Ale prohlížela jsem si obrázky slendermana, a většina z nich jsou fake... Lidé se snaží o to, abyste tomu uvěřili. Zamyslete se však. Je to skutečné?

ANO, JE
REALITU SI TVOŘÍME SAMI

Co to je?

18. října 2015 v 16:10 | ScratchThem
Teprve nedávno jsem narazila na tuto stránku. Je to asi největší síť, kam lidé ukládají svoje obrázky.
Založila jsem si jej. Jmenuji se ScratchThem :D
Máte taky? Napište.
Kopírování článků je zakázáno!